
Διακοσμητικό Βάζο (21.3x17x75.5) Estheti 752-20398
Κεραμικό
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Διακοσμητικό βάζο από την εταιρεία Estheti σε γκρι χρώμα με μοντέρνο σχέδιο. Είναι κατασκευασμένο από κεραμικό υλικό. Μπορεί να χρησιμοποιηθεί για να τοποθετήσετε μέσα λουλούδια ή μόνο του σαν διακοσμητικό. Τοποθετήστε το στο σαλόνι, την τραπεζαρία ή σε οποιοδήποτε άλλο σημείο για να το διακοσμήσετε.
| Υλικό | Κεραμικό |
|---|---|
| Width | 18 cm |
| Depth | 14 cm |
| Height | 14 cm |
| Total weight | 2 kg |
| Χρώμα | Λευκό |
| Material | Κεραμικό |
| Κατασκευαστής | Estheti |

Κεραμικό
Σε απόθεμα

Κεραμικό

Κεραμικό
Σε απόθεμα
Κεραμικό, στρογγυλό
Σε απόθεμα

Κεραμικό
Σε απόθεμα


Κεραμικό

Κεραμικό
Σε απόθεμα
Κεραμικό

Κεραμικό

Κεραμικό
Σε απόθεμα
Κεραμικό

Κεραμικό

Κεραμικό

Κεραμικό
Σε απόθεμα

Κεραμικό
Σε απόθεμα

Κεραμικό

Επιτραπέζια βάζα, κεραμικό, άτυπο
Σε απόθεμα
Κεραμικό
Σε απόθεμα
Κεραμικό


Κεραμικό, τερακότα

Ξύλο


Κεραμικό
Σε απόθεμα
Κεραμικό
Σε απόθεμα
Επιτραπέζια βάζα, γυαλί και κρύσταλλο, άτυπο

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

12×80 εκ
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα
13×92×43 εκ, με πόδια, ξύλο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
176×34 εκ, μοντέρνο, όρθια
Σε απόθεμα
12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα

13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα