
Απλίκα Τοίχου Heronia Rustic 30-0016 Bronze
LED, πλαστικό
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Απλίκα της εταιρείας Heronia σε μοντέρνο στυλ. Το μπράτσο είναι κατασκευασμένο από πλαστικό υλικό σε μαύρο χρώμα. Διαθέτει ακρυλική πλαστική μπάλα σε λευκό χρώμα. Η μπάλα έχει διάμετρο 25εκ. Διαθέτει προστασία από υγρασία και σκόνη με βαθμό στεγανότητας IP23 και είναι κατάλληλη και για εξωτερικούς χώρους. Τύπος ντουί: 1xE27 και θέση για 1 λαμπτήρα **ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ LED έως 10W** (δεν συμπεριλαμβάνεται). Δεν περιλαμβάνονται οι βίδες στερέωσης.
| Κύριο υλικό | Πλαστικό |
|---|---|
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
| Προτεινόμενος τύπος λαμπτήρα | LED |
| Width | 22 cm |
| Depth | 16 cm |
| Height | 30 cm |
| Total weight | 1 kg |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Material | Πλαστικό |
| Κατασκευαστής | Heronia |

LED, πλαστικό
Σε απόθεμα

LED, γυαλί
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

Γυαλί, μοντέρνο, ανατολίτικο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
LED, γυαλί
Σε απόθεμα

LED, πλαστικό, μοντέρνο
Σε απόθεμα
LED, μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
LED, μοντέρνο
Σε απόθεμα


LED, γυαλί, μοντέρνο
Σε απόθεμα


Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
LED, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
LED, 230V
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Γυαλί
Σε απόθεμα
LED
Σε απόθεμα
LED, μοντέρνο
Σε απόθεμα
LED, πλαστικό
Σε απόθεμα
Ρουστίκ , ανατολίτικο
Σε απόθεμα

Γυαλί
Σε απόθεμα


Γυαλί
Σε απόθεμα

LED, 230V
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν

19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα
4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

15×88 εκ
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα