
Απλίκα Τοίχου Heronia Rustic 30-0016 Bronze
LED, πλαστικό
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Απλίκα της εταιρείας Heronia σε vintage στυλ. Είναι κατασκευασμένη από πλαστικό υλικό σε μπρονζέ απόχρωση με εφέ παλαίωσης. Έχει προστατευτικό πλαστικό διάφανο κάλυμμα στο κάτω μέρος. Διαθέτει προστασία από υγρασία και σκόνη με βαθμό στεγανότητας IP23 και είναι κατάλληλη και για εξωτερικούς χώρους. Τύπος ντουί: 1xE27 και θέση για 1 λαμπτήρα **ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ LED έως 10W** (δεν συμπεριλαμβάνεται). Δεν περιλαμβάνονται οι βίδες στερέωσης.
| Κύριο υλικό | Πλαστικό |
|---|---|
| Προτεινόμενος τύπος λαμπτήρα | LED |
| Width | 22 cm |
| Depth | 16 cm |
| Height | 30 cm |
| Total weight | 1 kg |
| Χρώμα | Μπρονζέ |
| Material | Πλαστικό |
| Κατασκευαστής | Heronia |

LED, πλαστικό
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Κρύσταλλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
LED, γυαλί
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα


LED, πλαστικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
LED, πλαστικό
Σε απόθεμα
Ρουστίκ , ανατολίτικο
Σε απόθεμα


Γυαλί
Σε απόθεμα


Ξύλο
Σε απόθεμα
LED, μοντέρνο
Σε απόθεμα

LED, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα




Γυαλί, μοντέρνο, ανατολίτικο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα

LED, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Ρουστίκ , ξύλο

Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Πλαστικό, κρύσταλλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Γυαλί
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα
13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα




Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα

41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
147×4 εκ, συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

Για κορίτσια, για την κούνια, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Σετ, ρηχό, πορσελάνη
Σε απόθεμα