
Φωτιστικό Τοίχου Καρυδιά / Μαύρο E8146 28x28x30
Μοντέρνο, ρουστίκ , ξύλο
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Απλίκα - φανάρι της εταιρείας Heronia σε vintage στυλ. Είναι κατασκευασμένη από πλαστικό υλικό σε μπρονζέ χρώμα. Έχει προστατευτικό διάφανο πλαστικό στις 4 πλευρές. Διαθέτει προστασία από υγρασία και σκόνη με βαθμό στεγανότητας IP23 και είναι κατάλληλη και για εξωτερικούς χώρους. Τύπος ντουί: 1xE27 και θέση για 1 λαμπτήρα **ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ LED έως 25W** (δεν συμπεριλαμβάνεται). Δεν περιλαμβάνονται οι βίδες στερέωσης.
| Κύριο υλικό | Πλαστικό |
|---|---|
| Προτεινόμενος τύπος λαμπτήρα | LED |
| Στυλ σχεδιασμού | Ανατολίτικο |
| Width | 22 cm, 22 cm, 22 cm, 22 cm |
| Depth | 16 cm, 16 cm, 16 cm, 16 cm |
| Height | 30 cm, 30 cm, 30 cm, 30 cm |
| Total weight | 1 kg, 1 kg, 1 kg, 1 kg |
| Κατασκευαστής | Heronia |

Μοντέρνο, ρουστίκ , ξύλο


Ρουστίκ , ξύλο


LED, μοντέρνο, ανατολίτικο

LED, πλαστικό
Σε απόθεμα
LED, πλαστικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
LED, μοντέρνο, ανατολίτικο

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βιομηχανικό
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Κρύσταλλο
Σε απόθεμα
Ρουστίκ , ανατολίτικο
Σε απόθεμα


LED, μοντέρνο, ανατολίτικο


Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
230V
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 4
Σε απόθεμα
Γυαλί
Σε απόθεμα
Κρύσταλλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Βιομηχανικό
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 4
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα


LED, 230V
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Βιομηχανικό
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Μοντέρνο

Ρουστίκ



Ύφασμα
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα


Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
54×92×7 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
21×112×44 εκ
Σε απόθεμα
37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα

6×84×26 εκ, ρουστίκ , ξύλο
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, γυαλί
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα