
Sollux Φωτιστικό οροφής Lemmi 2,ατσάλι,2xGU10/40w,μαύρο
LED, 230V
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάνΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Απλίκα τοίχου με μίνιμαλ στυλ, από την εταιρεία Viokef. Είναι κατασκευασμένη από μεταλλικό υλικό σε μαύρο χρώμα. Είναι κατάλληλη για χρήση σε εσωτερικό χώρο με IP23. Τύπος ντουί: 1xE27 και θέση για 1 λαμπτήρα **ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ LED έως 12W** (δεν συμπεριλαμβάνεται).
| Προτεινόμενος τύπος λαμπτήρα | LED |
|---|---|
| Width | 34 cm |
| Depth | 25 cm |
| Height | 25 cm |
| Total weight | 1.22 kg |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Material | Μεταλλικό |
| Κατασκευαστής | Viokef |

LED, 230V
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
LED, πλαστικό
Σε απόθεμα
LED, πλαστικό
Σε απόθεμα
LED, μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
LED, πλαστικό, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα

Γυαλί, 230V
Σε απόθεμα
LED, πλαστικό, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Γυαλί
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα


LED, 230V
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν

Μοντέρνο
Σε απόθεμα


LED, πλαστικό, μοντέρνο
Σε απόθεμα


LED, μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

LED
Σε απόθεμα




LED, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο

LED, πλαστικό, μοντέρνο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ρουστίκ
Σε απόθεμα
16×100×29 εκ, με πόδια, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα