
Απλίκα Τοίχου Heronia Ovo 31-1192 Black/White
LED, πλαστικό, μοντέρνο
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Απλίκα της εταιρείας Heronia με μοντέρνο σχεδιασμό. Είναι κατασκευασμένη από μεταλλικό υλικό σε μαύρο χρώμα. Το κάλυμμα είναι πλαστικό σε λευκό χρώμα. Έχει βάση τοποθέτησης. Τύπος ντουί: 1xE27 και θέση για 1 λαμπτήρα **ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ LED έως 10W** (δεν συμπεριλαμβάνεται). Δεν περιλαμβάνονται οι βίδες στερέωσης. Έχει πιστοποίηση προστασίας.
| Κύριο υλικό | Πλαστικό |
|---|---|
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
| Προτεινόμενος τύπος λαμπτήρα | LED |
| Width | 22 cm |
| Depth | 16 cm |
| Height | 30 cm |
| Total weight | 3 kg |
| Χρώμα | Λευκό,Μαύρο |
| Material | Μεταλλικό,Πλαστικό |
| Κατασκευαστής | Heronia |

LED, πλαστικό, μοντέρνο
Σε απόθεμα
LED
Σε απόθεμα

LED, μέταλο, μοντέρνο
Σε απόθεμα

LED, πλαστικό, μοντέρνο
Σε απόθεμα
LED, πλαστικό
Σε απόθεμα
Με διακόπτη
Σε απόθεμα
LED, 230V
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Γυαλί
Σε απόθεμα
LED
Σε απόθεμα
Γυαλί
Σε απόθεμα

Μοντέρνο
Σε απόθεμα
LED, μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
LED, γυαλί, μοντέρνο
Σε απόθεμα

LED
Σε απόθεμα
LED, γυαλί, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Γυαλί
Σε απόθεμα
Γυαλί, μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα


LED, μοντέρνο
Σε απόθεμα
LED, πλαστικό, μοντέρνο
Σε απόθεμα

Γυαλί
Σε απόθεμα
LED, πλαστικό
Σε απόθεμα


Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

15×88 εκ
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα

12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα
4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα