
Απλίκα Viokef Koko-Μαύρο
Με διακόπτη
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Απλίκα της εταιρείας Heronia με μοντέρνο σχεδιασμό. Είναι κατασκευασμένος ο σκελετός από μεταλλικό υλικό σε χρυσό χρώμα. Το καπέλο είναι πλαστικό σε λευκό χρώμα. Έχει βάση τοποθέτησης. Τύπος ντουί: 1xE27 και θέση για 1 λαμπτήρα **ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ LED έως 10W** (δεν συμπεριλαμβάνεται). Δεν περιλαμβάνονται οι βίδες στερέωσης. Έχει πιστοποίηση προστασίας.
| Κύριο υλικό | Πλαστικό |
|---|---|
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
| Προτεινόμενος τύπος λαμπτήρα | LED |
| Width | 22 cm |
| Depth | 16 cm |
| Height | 30 cm |
| Total weight | 3 kg |
| Χρώμα | Χρυσό,Λευκό |
| Material | Μεταλλικό,Πλαστικό |
| Κατασκευαστής | Heronia |

Με διακόπτη
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

LED, πλαστικό, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Γυαλί, μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
LED
Σε απόθεμα
Γυαλί
Σε απόθεμα

Γυαλί
Σε απόθεμα
LED, μοντέρνο
Σε απόθεμα
LED, γυαλί
Σε απόθεμα
LED, μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
LED, γυαλί, μοντέρνο
Σε απόθεμα

LED
Σε απόθεμα

LED, 230V
Σε απόθεμα
LED, πλαστικό, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Γυαλί
Σε απόθεμα
LED, πλαστικό, μοντέρνο
Σε απόθεμα

LED, μοντέρνο
Σε απόθεμα


Γυαλί
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
LED, μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα


LED
Σε απόθεμα
LED, 230V
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
LED, γυαλί
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα
4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

15×88 εκ
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα