
Κουτιά Αποθήκευσης (Σετ 3τμχ) Espiel DWVA1001
30×25×15 εκ, με καπάκι, σετ
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 11×30×30 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κουτιά αποθήκευσης σε σετ 6 τεμαχίων με μίνιμαλ σχεδιασμό από την εταιρεία Songmics. Είναι πολύχρωμα, κατασκευασμένα εξωτερικά από συνθετικό ύφασμα non woven που αναπνέει και εσωτερικά από χαρτόνι για να κρατάνε το σχήμα τους. Μπορείτε να τα χρησιμοποιήσετε σαν αποθηκευτικό χώρο σε ράφια. Ιδανικά για να κρατήσουν οργανωμένα τα αντικείμενά σας σε όλους τους χώρους του σπιτιού, ακόμα και στο παιδικό δωμάτιο, δίνοντας παράλληλα μια μοντέρνα πινελιά στην διακόσμηση σας. Όταν δεν χρησιμοποιούνται, μπορούν να διπλωθούν και να αποθηκευτούν για εξοικονόμηση χώρου. Μέγιστο βάρος αντοχής ανά κουτί: 5kg.
| Πλάτος: | 30 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 30 εκ |
| Υψος: | 11 εκ |
| Τρόπος κλεισίματος | Με καπάκι |
|---|---|
| Σετ | Ναί |
| Υλικό | Χαρτί |
| Χρώμα | Πορτοκαλί |
| Width | 30 cm |
| Depth | 30 cm |
| Height | 11 cm |
| Total weight | 1.81 kg |
| Material | Υφασμάτινο |
| Κατασκευαστής | Songmics |

30×25×15 εκ, με καπάκι, σετ
Σε απόθεμα
10×31×31 εκ, με καπάκι, στοιβαζόμενο
Σε απόθεμα

55×38×22 εκ, με καπάκι, χαρτί
Σε απόθεμα
54×29×4 εκ, χωρίς καπάκι, λευκά είδη
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Σετ, ξύλο
Σε απόθεμα

Λευκά είδη

Σετ
Σε απόθεμα
16×48×34 εκ, με καπάκι, σετ
Σε απόθεμα
Με καπάκι
Σε απόθεμα
Σετ, λευκά είδη

11×30×15 εκ, χωρίς καπάκι, λευκά είδη
Σε απόθεμα

9×50×27 εκ, με καπάκι, σετ
Σε απόθεμα
31×31×31 εκ
Σε απόθεμα

1×45×11 εκ, στοιβαζόμενο, χωρίς καπάκι
Σε απόθεμα
10×31×31 εκ, στοιβαζόμενο, χωρίς καπάκι
Σε απόθεμα
70×100×20 εκ, σετ, πλαστικό
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
19×41×32 εκ, στοιβαζόμενο, χωρίς καπάκι
Σε απόθεμα
39×34×7 εκ, σετ, πλαστικό
Σε απόθεμα

11×30×30 εκ, με καπάκι, σετ
Σε απόθεμα
9×50×27 εκ, με καπάκι, σετ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
14×26×18 εκ, σετ, πλαστικό
Σε απόθεμα
Ρατάν

Ξύλο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα


81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα
145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα

13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
