
Σετ 3 θήκες αποθήκευσης, Sunny
Σετ, λευκά είδη
Διαστάσεις 14×26×18 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κουτιά αποθήκευσης κατασκευασμένα από πλαστικό υλικό σε μπεζ χρώμα. Διαθέτουν λαβές για εύκολη μεταφορά. Σε 3 διαφορετικά μεγέθη, είναι ιδανικά για την οργάνωση του μπάνιου, της κουζίνας, της βιβλιοθήκης και όπου αλλού επιθυμείτε.
| Πλάτος: | 26 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 18 εκ |
| Υψος: | 14 εκ |
| Σετ | Ναί |
|---|---|
| Υλικό | Πλαστικό |
| Χρώμα | Μπέζ |
| Width | 26 cm |
| Depth | 18 cm |
| Height | 14 cm |
| Total weight | 0.544 kg |
| Material | Πλαστικό |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Σετ, λευκά είδη

9×50×27 εκ, με καπάκι, σετ
Σε απόθεμα
31×31×31 εκ
Σε απόθεμα
Σετ, ξύλο
Σε απόθεμα
Με καπάκι
Σε απόθεμα

19×41×32 εκ, στοιβαζόμενο, χωρίς καπάκι
Σε απόθεμα
16×48×34 εκ, με καπάκι, σετ
Σε απόθεμα
54×29×4 εκ, χωρίς καπάκι, λευκά είδη
Σε απόθεμα


11×30×15 εκ, χωρίς καπάκι, λευκά είδη
Σε απόθεμα

9×50×27 εκ, με καπάκι, σετ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
70×100×20 εκ, σετ, πλαστικό
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
1×45×11 εκ, στοιβαζόμενο, χωρίς καπάκι
Σε απόθεμα
39×34×7 εκ, σετ, πλαστικό
Σε απόθεμα
30×25×15 εκ, με καπάκι, σετ
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
14×26×18 εκ, σετ, πλαστικό
Σε απόθεμα
10×31×31 εκ, με καπάκι, στοιβαζόμενο
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
10×31×31 εκ, στοιβαζόμενο, χωρίς καπάκι
Σε απόθεμα
Λευκά είδη

11×30×30 εκ, με καπάκι, σετ
Σε απόθεμα

55×38×22 εκ, με καπάκι, χαρτί
Σε απόθεμα
Ρατάν

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα


81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα
145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα

13×96×36 εκ
Σε απόθεμα

Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα