
7,02 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Καλάθι αποθήκευσης με καπάκι σε μπεζ χρώμα από την εταιρεία εstia. Είναι κατασκευασμένο από υλικό Paper Rope, που συνδυάζει την αντοχή με το φυσικό στυλ. Είναι ιδανικά για να αποθηκεύσετε ότι επιθυμείτε και ταιριάζουν σε κάθε χώρο και διακόσμηση.
| Τρόπος κλεισίματος | Με καπάκι |
|---|---|
| Width | 32 cm |
| Depth | 24 cm |
| Height | 12 cm |
| Total weight | 0.4 kg |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Material | Χάρτινο |
| Κατασκευαστής | Εstia |



Ρατάν

Ρατάν

Ρατάν

Χαρτί




20×41×35 εκ
Σε απόθεμα


Σετ, λευκά είδη





33×16×2 εκ
Σε απόθεμα

Σετ, ξύλο
Σε απόθεμα

31×15×2 εκ
Σε απόθεμα
3×39×19 εκ
Σε απόθεμα

53×24×3 εκ
Σε απόθεμα

Με καπάκι


34×31×2 εκ
Σε απόθεμα
15×31×31 εκ
Σε απόθεμα


Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα


Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Κλασικό
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ρουστίκ
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ύφασμα, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
45×70 εκ
Σε απόθεμα


18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ρουστίκ
Σε απόθεμα