
Κουτί Αποθήκευσης (31x31x31) F-V Grass Ecru 212792A
31×31×31 εκ
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 9×20×20 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Σετ κουτιά αποθήκευσης με μοντέρνο ύφος σε μπεζ χρώμα. Είναι κατασκευασμένα από 100% θαλάσσιο φύκι με σκελετό από ξύλο ιτιάς. Θα σας χρησιμεύσουν σαν αποθηκευτικός χώρος για τα μικροπράγματά σας αλλά και σαν διακοσμητικά. Ιδανικά για οποιονδήποτε χώρο του σπιτιού.
| Πλάτος: | 20 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 20 εκ |
| Υψος: | 9 εκ |
| Τρόπος κλεισίματος | Χωρίς καπάκι |
|---|---|
| Σετ | Ναί |
| Υλικό | Ρατάν |
| Χρώμα | Μπέζ |
| Width | 20 cm |
| Depth | 20 cm |
| Height | 9 cm |
| Total weight | 0.131 kg |
| Material | Ψάθινο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

31×31×31 εκ
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Με καπάκι
Σε απόθεμα
Σετ, ξύλο
Σε απόθεμα


9×50×27 εκ, με καπάκι, σετ
Σε απόθεμα

Με καπάκι

Με καπάκι
Σε απόθεμα
Ρατάν


9×50×27 εκ, με καπάκι, σετ
Σε απόθεμα

Σετ, λευκά είδη

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Λευκά είδη

39×34×7 εκ, σετ, πλαστικό
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα


13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα

