
Διακοσμητικά Βιβλία/Κουτιά (Σετ 3τμχ) Estheti 752-17034
Σετ, ξύλο
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 11×32×32 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κουτιά αποθήκευσης σε σετ 6 τεμαχίων με μίνιμαλ σχεδιασμό από την εταιρεία Songmics. Είναι κατασκευασμένα εξωτερικά από μπεζ συνθετικό ύφασμα non woven που αναπνέει και εσωτερικά από χαρτόνι για να κρατάνε το σχήμα τους. Μπορείτε να τα χρησιμοποιήσετε σαν αποθηκευτικό χώρο σε ράφια. Ιδανικά για να κρατήσουν οργανωμένα τα αντικείμενά σας, δίνοντας παράλληλα μια μοντέρνα πινελιά στην διακόσμηση σας. Όταν δεν χρησιμοποιούνται, μπορούν να διπλωθούν και να αποθηκευτούν για εξοικονόμηση χώρου. Μέγιστο βάρος αντοχής ανά κουτί: 5kg.
| Πλάτος: | 32 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 32 εκ |
| Υψος: | 11 εκ |
| Σετ | Ναί |
|---|---|
| Width | 32 cm |
| Depth | 32 cm |
| Height | 11 cm |
| Total weight | 2.9 kg |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Material | Υφασμάτινο |
| Κατασκευαστής | Songmics |

Σετ, ξύλο
Σε απόθεμα
2×30×30 εκ
Σε απόθεμα
2×30×30 εκ
Σε απόθεμα
Λευκά είδη

25×25×25 εκ, σετ
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα




Σετ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
39×34×3 εκ
Σε απόθεμα

10×31×20 εκ
Σε απόθεμα



Σετ
Σε απόθεμα
Με καπάκι, σετ, χαρτί



33×16×2 εκ
Σε απόθεμα

30×30×4 εκ
Σε απόθεμα
Στοιβαζόμενο

Με καπάκι, σετ, ξύλο
Σε απόθεμα


Χαρτί




Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ρουστίκ
Σε απόθεμα

Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

45×70 εκ
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

8×10×41 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα