
53 €
Μπουκλέ καλάθι για άπλυτα, Boklio
Ύφασμα
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Σετ στρογγυλά καλάθια αποθήκευσης με έθνικ ύφος. Είναι κατασκευασμένα από ανακυκλωμένο βαμβάκι σε εκρού χρώμα και διαθέτουν περιμετρικά πομ-πομ και κρόσσια. Ιδανικά για να κρατήσετε οργανωμένα τα μικροαντικείμενα, τα περιοδικά και ότι άλλο φανταστείτε, δίνοντας παράλληλα μια φρέσκια ανάσα στο χώρο σας.
| Σχήμα | Στρογγυλό |
|---|---|
| Υλικό | Ύφασμα |
| Σετ καλαθιών | Σετ, Σε τεμάχια |
| Χρώμα | Μπέζ |
| Width | 25 cm |
| Depth | 25 cm |
| Height | 25 cm |
| Total weight | 0.92 kg |
| Material | Υφασμάτινο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Ύφασμα




Ύφασμα, σετ
Σε απόθεμα
Ύφασμα, διάμετρος
Σε απόθεμα

Ύφασμα
Σε απόθεμα




Ύφασμα, σετ

Σετ
Σε απόθεμα





Σετ

Ύφασμα, σετ, διάμετρος


Σετ
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα
Ύφασμα, σετ, διάμετρος

Ύφασμα, σετ
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα

Ύφασμα

Ύφασμα, σετ
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα

132×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα