
Καλάθι Αποθήκευσης (Φ31x43) Mod 61438
Ύφασμα
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Καλάθι αποθήκευσης από την εταιρεία Mod. Είναι κατασκευασμένο από φυσική ψάθα σε μπεζ χρώμα και λευκό βαμβακερό ύφασμα. Διαθέτει λαβές για εύκολη μεταφορά. Ιδανικό για τη κουζίνα ή τη τραπεζαρία σαν διακοσμητικό ή σαν αποθηκευτικό χώρο για μικροπράγματα. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα είδη της ίδιας συλλογής για ένα μοναδικό αποτέλεσμα στο χώρο σας.
| Υλικό | Ύφασμα |
|---|---|
| Width | 38 cm |
| Depth | 38 cm |
| Height | 50 cm |
| Total weight | 2 kg |
| Χρώμα | Λευκό |
| Material | Υφασμάτινο,Ψάθινο |
| Κατασκευαστής | MOD |

Ύφασμα
Σε απόθεμα
Τετράγωνο

Στρογγυλό, ύφασμα, σετ
Σε απόθεμα

Σετ

Ύφασμα, σετ
Σε απόθεμα


Ύφασμα, σετ, διάμετρος

Ύφασμα



Τετράγωνο, πλαστικό, σε τεμάχια
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Ύφασμα


Ύφασμα
Σε απόθεμα
Ύφασμα, σετ, διάμετρος


Σετ
Σε απόθεμα

Ύφασμα



Ύφασμα

Στρογγυλό



Στρογγυλό, ύφασμα



Σετ
Σε απόθεμα


Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα

15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα


Ύφασμα
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα

83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
193×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
120×50 εκ, σε καρέκλες, κήπου
Σε απόθεμα
42×32 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
15×72×38 εκ, ρουστίκ , ξύλο
Σε απόθεμα