
Κουδουνίστρες (Σετ 12τμχ) Bebe Stars Teddy Bear 60-103
Ύφασμα, κουδουνίστρες
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Πανάκι παρηγοριάς από την εταιρεία Trois Kilos Sept σε πράσινο χρώμα με αρκουδάκι στο σχέδιο. Είναι κατασκευασμένο από 100% βαμβακερή μουσελίνα. Το απαλό, ελαφρύ ύφασμά του παρέχει καταπραϋντική υποστήριξη κατά τη διάρκεια του ύπνου ή των στιγμών αγκαλιάς. Ο ιπποπόταμος μπορεί να μεταμορφωθεί σε μαριονέτα, επιτρέποντας στους γονείς να αλληλοεπιδράσουν με το μωρό τους με διασκεδαστικό και δημιουργικό τρόπο. Με αποτέλεσμα να διεγείρει τις αισθήσεις του μικρού σας. Μπορείτε να το εμποτίσετε με το άρωμα σας ώστε να σας αισθάνεται πάντα κοντά το μωρό σας και να νιώθει ασφάλεια και άνεση. Κατάλληλο από την πρώτη μέρα γέννησης.
| Υλικό | Ύφασμα |
|---|---|
| Ποικιλία | Αρκουδάκια ύπνου |
| Διαδραστίκα | Ναί |
| Χρώμα | Πράσινο |
| Width | 14 cm |
| Depth | 7 cm |
| Height | 5 cm |
| Total weight | 0.3 kg |
| Material | 100% Βαμβάκι |
| Κατασκευαστής | Trois Kilos Sept |

Ύφασμα, κουδουνίστρες
Σε απόθεμα



Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

23×17 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα

Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα