
Κουδουνίστρα (16x7) Akuku Βαράκι Γυμναστικής A0482
Ύφασμα
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κουδουνίστρα σε λευκό-μαύρο χρώμα και σχέδιο μαράκα από την εταιρία Akuku. Είναι κατασκευασμένη από βελούδινο ύφασμα χωρίς BPA έτσι ώστε το μικρό σας να αναπτύσσει την αφή του από τις πρώτες κιόλας μέρες. Συμβάλλει στην ανάπτυξη της όρασης, των κινητικών δεξιοτήτων και της ακοής. Κατάλληλο για ηλικίες 0+ μηνών.
| Υλικό | Ύφασμα |
|---|---|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Width | 20 cm |
| Depth | 12 cm |
| Height | 7 cm |
| Total weight | 0.4 kg |
| Material | Υφασμάτινο |
| Κατασκευαστής | Akuku |

Ύφασμα
Σε απόθεμα

Πλαστικό
Σε απόθεμα




Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα


Ξύλο
Σε απόθεμα





Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα



Ξύλο, ύφασμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Στράτες, ύφασμα, πλάτος




Στράτες, ύφασμα, κουδουνίστρες
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα




Με καθρέφτη
Σε απόθεμα


81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα
152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

50×70 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα


Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα