
Πανάκι Παρηγοριάς Παπάκι 26x26 cm - Trois Kilos Sept
Ύφασμα
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Πανάκι παρηγοριάς από την εταιρεία Trois Kilos Sept σε λευκό χρώμα με παπάκι στο σχέδιο. Είναι κατασκευασμένο από 100% πολυεστέρα. Το απαλό, ελαφρύ ύφασμά του παρέχει καταπραϋντική υποστήριξη κατά τη διάρκεια του ύπνου ή των στιγμών αγκαλιάς. Στην κάτω άκρη του, έχει και ένα μικρό μασητικό παιχνίδι, ιδανικό για την ανακούφιση του μωρού κατά την περίοδο της οδοντοφυΐας. Μπορείτε να το εμποτίσετε με το άρωμα σας ώστε να σας αισθάνεται πάντα κοντά το μωρό σας και να νιώθει ασφάλεια και άνεση. Κατάλληλο από την πρώτη μέρα γέννησης.
| Υλικό | Ύφασμα |
|---|---|
| Ποικιλία | Αρκουδάκια ύπνου |
| Διαδραστίκα | Ναί |
| Χρώμα | Άσπρο |
| Width | 14 cm |
| Depth | 7 cm |
| Height | 5 cm |
| Total weight | 0.3 kg |
| Material | 100% Polyester |
| Κατασκευαστής | Trois Kilos Sept |

Ύφασμα
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Πλαστικό
Σε απόθεμα


Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα


Ξύλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα



Πλαστικό
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Ύφασμα
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα


Ύφασμα
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Ύφασμα, αρκουδάκια ύπνου, διάμετρος
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα



Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

23×17 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ρουστίκ
Σε απόθεμα
38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα