
49,9 €
Κουδουνίστρες (Σετ 12τμχ) Bebe Stars Teddy Bear 60-103
Ύφασμα, κουδουνίστρες
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Τραπεζάκι δραστηριοτήτων της εταιρείας Bebe Stars σε ροζ-πολύχρωμες αποχρώσεις. Διαθέτει καρουζέλ, τηλέφωνο, ντραμς, πιάνο, τιμόνι, γρανάζια, φιγούρες ζώων, πολύχρωμα φωτάκια, διακόπτες και κουμπάκια που προσφέρουν ατελείωτο παιχνίδι στο παιδί. Λειτουργεί με 3 μπαταρίες ΑΑ (δεν περιλαμβάνονται. Κατάλληλο για παιδιά 18+ μηνών.
| Υλικό | Πλαστικό |
|---|---|
| Ποικιλία | Καρουζέλ |
| Διαδραστίκα | Ναί |
| Χρώμα | Ρόζ |
| Width | 60 cm |
| Depth | 16 cm |
| Height | 44 cm |
| Total weight | 2.66 kg |
| Material | Πλαστικό |
| Κατασκευαστής | Bebe Stars |

Ύφασμα, κουδουνίστρες
Σε απόθεμα



81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα


Σετ
Σε απόθεμα