
49,9 €
Κουδουνίστρες (Σετ 12τμχ) Bebe Stars Teddy Bear 60-103
Ύφασμα, κουδουνίστρες
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Πανάκι παρηγοριάς σε βεραμάν-λευκό χρώμα και σχέδιο κροκόδειλο από την εταιρεία Saro. Είναι κατασκευασμένο από 100% polyester, ιδιαίτερα απαλό και μαλακό. Είναι κατάλληλο για να νιώθει ασφάλεια και άνεση, ιδιαίτερα κατά την διάρκεια του ύπνου. Κατάλληλο από την γέννηση.
| Υλικό | Ύφασμα |
|---|---|
| Ποικιλία | Αρκουδάκια ύπνου |
| Χρώμα | Πράσινο |
| Width | 23 cm |
| Depth | 16 cm |
| Height | 1 cm |
| Total weight | 0.2 kg |
| Material | 100% Polyester |
| Κατασκευαστής | Saro |

Ύφασμα, κουδουνίστρες
Σε απόθεμα



Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

23×17 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα


Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα