
Πιάτο Φρούτου (Φ18) S-D Selena 207247
Μοντέρνο, για γλυκά, στρογγυλό
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Ρηχό πιάτο φαγητού σε λευκό χρώμα με χρυσό μοντέρνο σχέδιο, κατασκευασμένο από πορσελάνη. Η πορσελάνη είναι μη πορώδες υλικό, πράγμα που σημαίνει ότι δεν απορροφά υγρά ή οσμές. Αυτή της η ιδιότητα την καθιστά ιδανική για τρόφιμα και ροφήματα, καθώς είναι εύκολο να καθαριστεί και να διατηρηθεί χωρίς λεκέδες ή μυρωδιές. Ιδανικό πιάτο για να απολαύσετε το φαγητό σας. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα είδη του ίδιου σχεδίου για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Ποικιλία | Ρηχά |
| Υλικό | Πορσελάνη |
| Χρώμα | Άσπρο |
| Width | 27 cm |
| Depth | 27 cm |
| Height | 3 cm |
| Total weight | 0.74 kg |
| Material | Πορσελάνινο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Μοντέρνο, για γλυκά, στρογγυλό
Σε απόθεμα


Μοντέρνο, ρηχό, πορσελάνη
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Κεραμικό
Σε απόθεμα
Κεραμικό
Σε απόθεμα

Βαθύ, κεραμικό
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, βαθύ, κεραμικό
Σε απόθεμα
Σετ, ρηχό, 12
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Μοντέρνο, ρηχό
Σε απόθεμα
Πορσελάνη
Σε απόθεμα
Κεραμικό
Σε απόθεμα
Ρουστίκ , ρηχό, κεραμικό
Σε απόθεμα
Κεραμικό
Σε απόθεμα
Ρουστίκ , ρηχό, κεραμικό
Σε απόθεμα
Πορσελάνη
Σε απόθεμα
Ρουστίκ , ρηχό, κεραμικό
Σε απόθεμα
Ρουστίκ , ρηχό, κεραμικό
Σε απόθεμα
Ρουστίκ , ρηχό, κεραμικό
Σε απόθεμα
Κεραμικό
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, οβάλ, πορσελάνη
Σε απόθεμα
Βαθύ, κεραμικό
Σε απόθεμα
Σετ, σκανδιναβικό, 4

Ρουστίκ , ρηχό, κεραμικό
Σε απόθεμα
Βαθύ, κεραμικό
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, κεραμικό
Σε απόθεμα

Ρουστίκ , ρηχό, κεραμικό
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα


81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα

145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
30×27 εκ, για αγόρια, για την κούνια
Σε απόθεμα

13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα