
Πιάτο Φαγητού Βαθύ (Φ20) Kutahya Porselen Blue Mood-P01
Μοντέρνο, βαθύ, πορσελάνη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Πιάτο φρούτου ή γλυκού σε λευκό χρώμα με χρυσό μοντέρνο σχέδιο, κατασκευασμένο από πορσελάνη. Η πορσελάνη είναι μη πορώδες υλικό, πράγμα που σημαίνει ότι δεν απορροφά υγρά ή οσμές. Αυτή της η ιδιότητα την καθιστά ιδανική για τρόφιμα και ροφήματα, καθώς είναι εύκολο να καθαριστεί και να διατηρηθεί χωρίς λεκέδες ή μυρωδιές. Ιδανικό πιάτο για να απολαύσετε το επιδόρπιο σας. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα είδη του ίδιου σχεδίου για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Ποικιλία | Για γλυκά |
| Σχήμα | Στρογγυλά |
| Υλικό | Πορσελάνη |
| Χρώμα | Άσπρο |
| Width | 19 cm |
| Depth | 19 cm |
| Height | 2 cm |
| Total weight | 0.33 kg |
| Material | Πορσελάνινο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Μοντέρνο, βαθύ, πορσελάνη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, βαθύ, πορσελάνη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, πορσελάνη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Πορσελάνη
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, πορσελάνη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Σετ, ρηχό, πορσελάνη
Σε απόθεμα
Σετ, βαθύ, 18

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα

19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα

22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα



Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Για αγόρια, για την κούνια, βαμβάκι
Σε απόθεμα