
Σετ 16 μαχαιροπίρουνα με ριγέ λαβή, Leela
Μαχαίρια, σετ, κουτάλια
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Σετ μαχαιροπίρουνα 24 τεμαχίων με μοντέρνο σχεδιασμό. Είναι κατασκευασμένα από ανοξείδωτο ατσάλι σε χρυσό χρώμα με εφέ ξύλου στη λαβή. Το σετ αποτελείται από 6 πιρούνια, 6 κουτάλια σούπας, 6 κουταλάκια του γλυκού και 6 μαχαίρια. Συνδυάστε τα με τα υπόλοιπα είδη της ίδιας σειράς για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα.
| Ποικιλία | Κουτάλια, Μαχαίρια, Κουταλάκια του γλυκού |
|---|---|
| Σετ | Ναί |
| Υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι, Ατσάλι |
| Αριθμός τεμαχίων στο σετ | 24 |
| Width | 17 cm |
| Depth | 7 cm |
| Height | 28 cm |
| Total weight | 1.5 kg |
| Χρώμα | Χρυσό,Καφέ |
| Material | Ανοξείδωτο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Μαχαίρια, σετ, κουτάλια

Μαχαίρια, σετ, κουταλάκια του γλυκού
Σε απόθεμα
Μαχαίρια, σετ, κουταλάκια του γλυκού
Σε απόθεμα
Μαχαίρια, σετ, κουταλάκια του γλυκού
Σε απόθεμα
Σετ
προς αποστολή σε 4 ημέρες
Μαχαίρια, σετ, κουταλάκια του γλυκού
Σε απόθεμα
Μαχαίρια, σετ, κουταλάκια του γλυκού
Σε απόθεμα
Μαχαίρια, σετ, κουταλάκια του γλυκού
Σε απόθεμα
Μαχαίρια, σετ, κουτάλια
Σε απόθεμα
Ανοξείδωτο ατσάλι, ατσάλι
Σε απόθεμα
Μαχαίρια, σετ, κουτάλια

Μαχαίρια, σετ, κουτάλια
Σε απόθεμα
Μαχαίρια, σετ, κουταλάκια του γλυκού
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
132×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα

19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα