
Σετ Μαχαιροπίρουνα Durable Stonewash – Cryspo Trio – 30τμχ
Μαχαίρια, σετ, κουτάλια
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Σετ μαχαιροπίρουνα 16 τεμαχίων από την εταιρεία Alpina. Είναι κατασκευασμένα από ανοξείδωτο ατσάλι σε ασημί χρώμα, με μοντέρνο σχεδιασμό και λαβή με εφέ ξύλου. Το σετ αποτελείται από 4 πιρούνια, 4 κουτάλια σούπας, 4 κουταλάκια του γλυκού και 4 μαχαίρια. Ιδανικό σετ για καθημερινή χρήση.
| Ποικιλία | Κουτάλια, Μαχαίρια, Κουταλάκια του γλυκού |
|---|---|
| Σετ | Ναί |
| Υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι, Ατσάλι |
| Αριθμός τεμαχίων στο σετ | 16, 4 |
| Width | 15 cm |
| Depth | 5 cm |
| Height | 25 cm |
| Total weight | 0.596 kg |
| Χρώμα | Καφέ |
| Material | Ανοξείδωτο |
| Κατασκευαστής | Alpina |

Μαχαίρια, σετ, κουτάλια
Σε απόθεμα
Μαχαίρια, σετ, κουτάλια
Σε απόθεμα
Μαχαίρια, σετ, κουτάλια
Σε απόθεμα
Μαχαίρια, σετ, κουτάλια
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Μαχαίρια, σετ, κουτάλια
Σε απόθεμα
Μαχαίρια, σετ, κουτάλια

Σετ
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Μαχαίρια, σετ, κουτάλια

Σετ, κουτάλια, ανοξείδωτο ατσάλι


Μαχαίρια, σετ, κουτάλια
Σε απόθεμα
Σετ, ανοξείδωτο ατσάλι, ατσάλι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Σετ, ανοξείδωτο ατσάλι, ατσάλι

Σετ, ανοξείδωτο ατσάλι, ατσάλι
Σε απόθεμα
Μαχαίρια, σετ, κουτάλια

Σετ
Σε απόθεμα
Για πλυντήριο πιάτων
προς αποστολή σε 4 ημέρες
Μαχαίρια, σετ, κουταλάκια του γλυκού
Σε απόθεμα
Μαχαίρια, σετ, κουτάλια
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Μαχαίρια, σετ, κουταλάκια του γλυκού
Σε απόθεμα
Μαχαίρια, σετ, κουτάλια
Σε απόθεμα
Σετ, κουτάλια, πυρούνια
Σε απόθεμα

Σετ, ανοξείδωτο ατσάλι, ατσάλι




Σετ, κουτάλια, ανοξείδωτο ατσάλι


152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα

Ύφασμα
Σε απόθεμα

4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα