
Μαχαιροπίρουνα (Σετ 16τμχ) Alpina 871125225464
Μαχαίρια, σετ, κουτάλια
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Μαχαιροπίρουνα σε σετ 16 τεμαχίων, με μίνιμαλ σχεδιασμό. Είναι κατασκευασμένα από ανοξείδωτο ατσάλι σε χάλκινο χρώμα. Το σετ περιλαμβάνει: 6 κουτάλια σούπας, 6 πιρούνια, 6 μαχαίρια και 6 κουταλάκια γλυκού. Ιδανικό σετ για κάθε σπίτι!
| Ποικιλία | Κουτάλια, Μαχαίρια |
|---|---|
| Σετ | Ναί |
| Υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι, Ατσάλι |
| Αριθμός τεμαχίων στο σετ | 16 |
| Width | 23 cm |
| Depth | 2 cm |
| Total weight | 0.58 kg |
| Χρώμα | Χάλκινο |
| Material | Ανοξείδωτο |
| Κατασκευαστής | Alpina |

Μαχαίρια, σετ, κουτάλια
Σε απόθεμα
Μαχαίρια, σετ, κουτάλια
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Μαχαίρια, σετ, κουτάλια
Σε απόθεμα
Μαχαίρια, σετ, κουτάλια
Σε απόθεμα
Μαχαίρια, σετ, κουτάλια
Σε απόθεμα
Μαχαίρια, σετ, κουτάλια
Σε απόθεμα

Μαχαίρια, σετ, κουτάλια

Σετ, ανοξείδωτο ατσάλι, ατσάλι

Σετ, κουτάλια, πυρούνια
Σε απόθεμα
Σετ, ξύλο
Σε απόθεμα
Μαχαίρια, σετ, κουταλάκια του γλυκού
Σε απόθεμα
Σετ, κουτάλια, ανοξείδωτο ατσάλι

Σετ
προς αποστολή σε 4 ημέρες


Μαχαίρια, σετ, κουταλάκια του γλυκού
Σε απόθεμα
Σετ, ανοξείδωτο ατσάλι, ατσάλι
Σε απόθεμα
Σετ, ανοξείδωτο ατσάλι, 24
Σε απόθεμα
Σετ, 16
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Μαχαίρια, σετ, κουτάλια

Ανοξείδωτο ατσάλι, ατσάλι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μαχαίρια, σετ, κουτάλια
προς αποστολή σε 4 ημέρες
Σετ, κουτάλια, για πλυντήριο πιάτων

Μαχαίρια, σετ, κουταλάκια του γλυκού
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
προς αποστολή σε 1 ημέρα

Ανοξείδωτο ατσάλι, ατσάλι
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα
152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα


81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα


Ύφασμα
Σε απόθεμα
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα

83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
