
Μαχαιροπίρουνα (Σετ 24τμχ) S-D Denali 160767
Σετ, ανοξείδωτο ατσάλι, ατσάλι
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Μαχαιροπίρουνα σετ σε ασημί απόχρωση. Κατασκευασμένα από ανοξείδωτο ατσάλι με μοντέρνο σχεδιασμό. Ιδανικό σετ για ένα ολοκληρωμένο σερβίτσιο.
| Σετ | Ναί |
|---|---|
| Υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι, Ατσάλι |
| Width | 17 cm |
| Depth | 7 cm |
| Height | 28 cm |
| Total weight | 1.768 kg |
| Χρώμα | Ασημί |
| Material | Ανοξείδωτο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Σετ, ανοξείδωτο ατσάλι, ατσάλι
Σε απόθεμα
Μαχαίρια, σετ, κουτάλια
προς αποστολή σε 1 ημέρα

Μαχαίρια, σετ, κουτάλια
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Μαχαίρια, σετ, κουταλάκια του γλυκού
Σε απόθεμα







Μαχαίρια, σετ, κουταλάκια του γλυκού
Σε απόθεμα
Μαχαίρια, σετ, κουταλάκια του γλυκού
Σε απόθεμα


Μαχαίρια, σετ, κουτάλια
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Μαχαίρια, σετ, κουτάλια
Σε απόθεμα
Μαχαίρια, σετ, κουταλάκια του γλυκού
Σε απόθεμα




Μαχαίρια, σετ, κουταλάκια του γλυκού
Σε απόθεμα

Μαχαίρια, σετ, κουτάλια
προς αποστολή σε 1 ημέρα

Μαχαίρια, σετ, κουτάλια

Μαχαίρια, σετ, κουτάλια
Σε απόθεμα

Μαχαίρια, σετ, κουτάλια
Σε απόθεμα

19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
8×160×56 εκ, μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα

220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα


22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα