
Σετ μαχαιροπήρουνων WMF Corvo, 30 τεμάχια, προστασία Cromargan, καθρέφτης και στίλβωση στο χέρι, Ανοξείδωτο 18/10, Ασημί
Μαχαίρια, σετ, κουτάλια
προς αποστολή σε 4 ημέρεςΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Σετ μαχαιροπίρουνα 24 τεμαχίων με μοντέρνο σχεδιασμό. Κατασκευασμένα από ανοξείδωτο ατσάλι, έχουν πλαστική επένδυση με εφέ ξύλου. Το σετ αποτελείται από 6 πιρούνια, 6 κουτάλια σούπας, 6 κουταλάκια του γλυκού και 6 μαχαίρια.
| Ποικιλία | Κουτάλια, Μαχαίρια, Κουταλάκια του γλυκού |
|---|---|
| Σετ | Ναί |
| Υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι, Ατσάλι |
| Αριθμός τεμαχίων στο σετ | 24 |
| Width | 17 cm |
| Depth | 7 cm |
| Height | 28 cm |
| Total weight | 0.95 kg |
| Χρώμα | Ασημί,Μπεζ |
| Material | Ανοξείδωτο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Μαχαίρια, σετ, κουτάλια
προς αποστολή σε 4 ημέρες

Μαχαίρια, σετ, κουτάλια
προς αποστολή σε 1 ημέρα


Μαχαίρια, σετ, κουτάλια
προς αποστολή σε 1 ημέρα



Μαχαίρια, σετ, κουταλάκια του γλυκού
Σε απόθεμα
Μαχαίρια, σετ, κουτάλια
προς αποστολή σε 1 ημέρα

Μαχαίρια, σετ, ανοξείδωτο ατσάλι

Σετ, ανοξείδωτο ατσάλι, ατσάλι
Σε απόθεμα



Μαχαίρια, σετ, κουτάλια

Μαχαίρια, σετ, κουτάλια




Ανοξείδωτο ατσάλι, ατσάλι

Μαχαίρια, σετ, κουτάλια
Σε απόθεμα
Μαχαίρια, σετ, κουταλάκια του γλυκού
Σε απόθεμα
Ανοξείδωτο ατσάλι, ατσάλι
Σε απόθεμα
Μαχαίρια, σετ, κουτάλια


Μαχαίρια, σετ, κουταλάκια του γλυκού
Σε απόθεμα
Σετ, ανοξείδωτο ατσάλι, ατσάλι
Σε απόθεμα

Σετ, ανοξείδωτο ατσάλι, ατσάλι
Σε απόθεμα
132×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Ύφασμα
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα


36×28 εκ
Σε απόθεμα

41×41×7 εκ
Σε απόθεμα