
Κουτάλι Πορσελάνινο Table Access PS27/White - Oriana Ferelli® - 6 ΤΜΧ
Για πλυντήριο πιάτων, πορσελάνη
προς αποστολή σε 1 ημέραΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κουτάλα και πιρούνα σερβιρίσματος σαλάτας από την εταιρεία Espiel σε λευκό χρώμα. Είναι κατασκευασμένα από πορσελάνη. Ιδανικό σετ για να σερβίρετε τις σαλάτες σας. Συνδυάστε τες με τα υπόλοιπα είδη της ίδιας σειράς για ένα ολοκληρωμένο σετ.
| Σετ | Ναί |
|---|---|
| Υλικό | Πορσελάνη |
| Width | 29 cm |
| Depth | 8 cm |
| Height | 1 cm |
| Total weight | 0.15 kg |
| Χρώμα | Λευκό |
| Material | Πορσελάνινο |
| Κατασκευαστής | Espiel |

Για πλυντήριο πιάτων, πορσελάνη
προς αποστολή σε 1 ημέρα


Ανοξείδωτο ατσάλι, ατσάλι
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Ανοξείδωτο ατσάλι, ατσάλι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Ανοξείδωτο ατσάλι, ατσάλι
Σε απόθεμα
Σετ, πλαστικό
Σε απόθεμα

Ανοξείδωτο ατσάλι, ατσάλι
Σε απόθεμα
Ανοξείδωτο ατσάλι, ατσάλι
Σε απόθεμα


Ανοξείδωτο ατσάλι, ατσάλι
Σε απόθεμα
Μαχαίρια, σετ, κουτάλια
Σε απόθεμα

Μαχαίρια, σετ, κουτάλια


Ανοξείδωτο ατσάλι, ατσάλι
Σε απόθεμα


Σετ
Σε απόθεμα
Ανοξείδωτο ατσάλι, ατσάλι
Σε απόθεμα







Ανοξείδωτο ατσάλι, ατσάλι
Σε απόθεμα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
12×80 εκ
Σε απόθεμα



81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
13×92×43 εκ, με πόδια, ξύλο
Σε απόθεμα

176×34 εκ, μοντέρνο, όρθια
Σε απόθεμα
Ρουστίκ
Σε απόθεμα
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Για κορίτσια, βαμβάκι
Σε απόθεμα
12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα