
Σετ συσκευών τροφής Bohmann BH 5946 Satin, 72 br, Kufar, Inox
Σετ
προς αποστολή σε 4 ημέρεςΚαλύτερη τιμή για τις τελευταίες 30 ημέρες: 15,99 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Σετ μαχαιροπίρουνα 24 τεμαχίων σε ασημί-πράσινο χρώμα με βάση για εύκολη μεταφορά και τακτοποίηση. Η βάση είναι από δολομίτη, ενώ τα μαχαιροπίρουνα από ανοξείδωτο υλικό και έχουν πλαστική λαβή. Το σετ αποτελείται από 6 πιρούνια, 6 κουτάλια σούπας, 6 κουταλάκια του γλυκού και 6 μαχαίρια. Ιδανικά για το καθημερινό σας τραπέζι ή για πιο επίσημες περιστάσεις.
| Ποικιλία | Κουτάλια, Μαχαίρια, Κουταλάκια του γλυκού |
|---|---|
| Σετ | Ναί |
| Υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι, Πλαστικό |
| Αριθμός τεμαχίων στο σετ | 24 |
| Χρώμα | Πράσινο |
| Width | 12 cm |
| Depth | 12 cm |
| Height | 12 cm |
| Total weight | 1.04 kg |
| Material | Ανοξείδωτο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Σετ
προς αποστολή σε 4 ημέρες
Ανοξείδωτο ατσάλι, ατσάλι
Σε απόθεμα
Μαχαίρια, σετ, κουτάλια
Σε απόθεμα
Μαχαίρια, σετ, κουτάλια

Μαχαίρια, σετ, κουταλάκια του γλυκού
Σε απόθεμα
Μαχαίρια, σετ, κουταλάκια του γλυκού
Σε απόθεμα
Μαχαίρια, σετ, κουτάλια

Μαχαίρια, σετ, κουταλάκια του γλυκού
Σε απόθεμα
Μαχαίρια, σετ, κουταλάκια του γλυκού
Σε απόθεμα
Μαχαίρια, σετ, κουταλάκια του γλυκού
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα


23×17 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα

38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα