
Σετ 16 ανοξείδωτα μαχαιροπίρουνα, Nagi
Μαχαίρια, σετ, κουτάλια
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Σετ μαχαιροπίρουνα 24 τεμαχίων σε ασημί χρώμα και μίνιμαλ σχεδιασμό. Κατασκευασμένα από ανοξείδωτο ατσάλι. Το σετ αποτελείται από 6 πιρούνια, 6 κουτάλια σούπας, 6 κουταλάκια του γλυκού και 6 μαχαίρια.
| Ποικιλία | Κουτάλια, Μαχαίρια, Κουταλάκια του γλυκού |
|---|---|
| Σετ | Ναί |
| Υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι, Ατσάλι |
| Αριθμός τεμαχίων στο σετ | 24 |
| Width | 17 cm |
| Depth | 7 cm |
| Height | 28 cm |
| Total weight | 1.63 kg |
| Χρώμα | Ασημί |
| Material | Ανοξείδωτο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Μαχαίρια, σετ, κουτάλια

Μαχαίρια, σετ, κουταλάκια του γλυκού
Σε απόθεμα
Μαχαίρια, σετ, κουταλάκια του γλυκού
Σε απόθεμα

Μαχαίρια, σετ, κουτάλια
Σε απόθεμα


Σετ, 4
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα

Μαχαίρια, σετ, κουτάλια


Σετ
Σε απόθεμα
Μαχαίρια, σετ, κουτάλια

Ανοξείδωτο ατσάλι, ατσάλι
Σε απόθεμα

Ασήμι
προς αποστολή σε 1 ημέρα

Μαχαίρια, σετ, κουτάλια



Σετ, κουτάλια, 4
Σε απόθεμα
Ανοξείδωτο ατσάλι, ατσάλι
Σε απόθεμα
Ανοξείδωτο ατσάλι, ατσάλι
Σε απόθεμα
Ανοξείδωτο ατσάλι, ατσάλι
Σε απόθεμα

Μαχαίρια, σετ, κουταλάκια του γλυκού
Σε απόθεμα
Ανοξείδωτο ατσάλι, ατσάλι
Σε απόθεμα
Ανοξείδωτο ατσάλι, ατσάλι
Σε απόθεμα

Σετ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

15×88 εκ
Σε απόθεμα
13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα



Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα


Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα




120×10×37 εκ, με ράφια
Σε απόθεμα
18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Για κορίτσια, για την κούνια, βαμβάκι
Σε απόθεμα
45×70 εκ
Σε απόθεμα