
Μαχαιροπίρουνα (Σετ 24τμχ) S-D Nevis 207270
Μαχαίρια, σετ, κουταλάκια του γλυκού
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Σετ μαχαιροπίρουνα 24 τεμαχίων κατασκευασμένα από ανοξείδωτο ατσάλι σε ασημί χρώμα. Το σετ αποτελείται από 6 πιρούνια, 6 κουτάλια σούπας, 6 κουταλάκια του γλυκού και 6 μαχαίρια. Ιδανικό σετ που θα ταιριάξει σε κάθε σπίτι.
| Ποικιλία | Κουτάλια, Μαχαίρια, Κουταλάκια του γλυκού |
|---|---|
| Σετ | Ναί |
| Υλικό | Ανοξείδωτο ατσάλι, Ατσάλι |
| Αριθμός τεμαχίων στο σετ | 24 |
| Width | 17 cm |
| Depth | 7 cm |
| Height | 28 cm |
| Total weight | 1.45 kg |
| Χρώμα | Ασημί |
| Material | Ανοξείδωτο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Μαχαίρια, σετ, κουταλάκια του γλυκού
Σε απόθεμα
Μαχαίρια, σετ, κουταλάκια του γλυκού
Σε απόθεμα

Μαχαίρια, σετ, κουταλάκια του γλυκού
Σε απόθεμα
Μαχαίρια, σετ, κουτάλια




Μαχαίρια, σετ, κουτάλια
Σε απόθεμα



Μαχαίρια, σετ, κουτάλια

Μαχαίρια, σετ, κουταλάκια του γλυκού
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα


Μαχαίρια, σετ, κουταλάκια του γλυκού
Σε απόθεμα

Σετ
Σε απόθεμα
Μαχαίρια, σετ, κουτάλια

Σετ, 4
Σε απόθεμα
Μαχαίρια, σετ, κουτάλια
Σε απόθεμα
Μαχαίρια, σετ, ανοξείδωτο ατσάλι



Ασήμι
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Μαχαίρια, σετ, κουτάλια
προς αποστολή σε 1 ημέρα


Σετ, ανοξείδωτο ατσάλι, ατσάλι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μαχαίρια, σετ, κουτάλια

15×88 εκ
Σε απόθεμα
13×90×36 εκ, μοντέρνο, με ράφια
Σε απόθεμα


7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα


Πλαστικό, με διακόπτη, με διακόπτη
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα
45×70 εκ
Σε απόθεμα
147×4 εκ, συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, επιτοίχια, ξύλο
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

Σετ, ρηχό, πορσελάνη
Σε απόθεμα