
Σετ συσκευών τροφής Bohmann BH 5946 Satin, 72 br, Kufar, Inox
Σετ
προς αποστολή σε 4 ημέρεςΚαλύτερη τιμή για τις τελευταίες 30 ημέρες: 3,99 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κουτάλα και πιρούνα σερβιρίσματος σαλάτας κατασκευασμένες από bamboo σε φυσική απόχρωση και σχήμα ψαριού. Το bamboo είναι φυσικό, ανανεώσιμο και βιώσιμο υλικό, με αντοχή στην υγρασία ενώ είναι κατάλληλο για επαφή με τρόφιμα. Ιδανικές για να σερβίρετε τις παρασκευές σας σε κάθε επίσημη περίσταση ή στο καθημερινό σας τραπέζι. Ολοκληρώστε την σύνθεση συνδυάζοντάς τες με τα υπόλοιπα προϊόντα της ίδιας σειράς.
| Ποικιλία | Πυρούνια |
|---|---|
| Σετ | Ναί |
| Υλικό | Ξύλο |
| Χρώμα | Μπέζ |
| Width | 6 cm |
| Depth | 1 cm |
| Height | 1 cm |
| Total weight | 0.5 kg |
| Material | Bamboo |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Σετ
προς αποστολή σε 4 ημέρες
Μαχαίρια, σετ, κουταλάκια του γλυκού
Σε απόθεμα
Μαχαίρια, σετ, κουταλάκια του γλυκού
Σε απόθεμα
Μαχαίρια, σετ, κουτάλια

Μαχαίρια, σετ, κουταλάκια του γλυκού
Σε απόθεμα
Μαχαίρια, σετ, κουτάλια

Μαχαίρια, σετ, κουτάλια
Σε απόθεμα
Μαχαίρια, σετ, κουταλάκια του γλυκού
Σε απόθεμα
Ανοξείδωτο ατσάλι, ατσάλι
Σε απόθεμα
Μαχαίρια, σετ, κουταλάκια του γλυκού
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

23×17 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα


Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα