
Κηροπήγιο (Φ11x30) Estheti 819-00237
Μοντέρνο
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κηροπήγιο από την εταιρεία Estheti σε χρυσό χρώμα με μοντέρνο σχεδιασμό. Είναι κατασκευασμένο από μεταλλικό υλικό. Έχει διάφανα γυάλινα στοιχεία. Ιδανικό για να το τοποθετήσετε στο τραπεζάκι του σαλονιού ή την τραπεζαρία σας και να κερδίσετε τις εντυπώσεις.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Width | 11 cm |
| Depth | 11 cm |
| Height | 35 cm |
| Total weight | 0.5 kg |
| Χρώμα | Χρυσό |
| Material | Γυάλινο |
| Κατασκευαστής | Estheti |

Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, σετ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, κεραμικό
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Γυαλί

Γυαλί
Σε απόθεμα

Γυαλί

Σετ, κεραμικό


Γυαλί


Σετ
Σε απόθεμα
Γυαλί
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, σετ
Σε απόθεμα
Σετ, μέταλο, εσωτερικού χώρου

Σετ
Σε απόθεμα


Μοντέρνο, γυαλί
Σε απόθεμα
Σετ

Μοντέρνο, σετ
Σε απόθεμα
Σκανδιναβικό, σετ, κεραμικό

Κεραμικό, ανατολίτικο

Κεραμικό, ανατολίτικο

Μοντέρνο

Κεραμικό

Γυαλί

Σετ, γυαλί

Κεραμικό

Γυαλί
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
193×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

12×80 εκ
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
10×62×58 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Για κορίτσια, βαμβάκι
Σε απόθεμα