
Κεκλιμένο κυλινδρικό βάζο από γυαλί, ύψος 24 εκ., Stille
Γυαλί
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κηροπήγιο από την εταιρεία Estheti σε εκρού χρώμα με μοντέρνο σχεδιασμό. Είναι κατασκευασμένο από κεραμικό υλικό. Ιδανικό για να το τοποθετήσετε σε στο τραπεζάκι του σαλονιού ή την τραπεζαρία σας και να κερδίσετε τις εντυπώσεις.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Υλικό | Κεραμικό |
| Width | 14 cm |
| Depth | 14 cm |
| Height | 38 cm |
| Total weight | 0.5 kg |
| Χρώμα | Εκρού |
| Material | Κεραμικό |
| Κατασκευαστής | Estheti |

Γυαλί

Γυαλί


Μοντέρνο, σετ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, σετ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα

Κεραμικό



Γυαλί
Σε απόθεμα
Σετ

Μοντέρνο, γυαλί
Σε απόθεμα

Σετ, κεραμικό

Μοντέρνο, σετ
Σε απόθεμα
Γυαλί, εσωτερικού χώρου

Μοντέρνο, σετ

Γυαλί
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Γυαλί
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα


Κεραμικό, ανατολίτικο

Κεραμικό, ανατολίτικο

Μοντέρνο, κεραμικό
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Σετ, γυαλί

Κεραμικό

19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα
4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

15×88 εκ
Σε απόθεμα