
Κεραμικό κηροπήγιο Υ14,8 εκ., Thodri
Κεραμικό, ανατολίτικο
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κηροπήγιο από την εταιρεία Nef-Nef με μοντέρνο σχεδιασμό. Είναι διάφανο, κατασκευασμένο από γυαλί. Ιδανικό για να διακοσμήσει όλους τους χώρους του σπιτιού σας και να δημιουργήσει μια μοναδική ατμόσφαιρα.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Υλικό | Γυαλί |
| Width | 27 cm |
| Depth | 10 cm |
| Height | 10 cm |
| Total weight | 1 kg |
| Χρώμα | Διάφανο |
| Material | Γυάλινο |
| Κατασκευαστής | Nef - Nef Homeware |

Κεραμικό, ανατολίτικο

Μοντέρνο, σετ

Μοντέρνο, κεραμικό

Πορσελάνη

Μοντέρνο, κεραμικό

Κεραμικό, ανατολίτικο

Μοντέρνο, γυαλί
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, σετ
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, κεραμικό


Γυαλί
Σε απόθεμα
Κεραμικό

Εσωτερικού χώρου, ανατολίτικο

Κεραμικό

Κεραμικό

Κεραμικό

Εσωτερικού χώρου

Σετ, κεραμικό

Κεραμικό

Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Κεραμικό
Σε απόθεμα
Κεραμικό, γυαλί
Σε απόθεμα
Κεραμικό

Σκανδιναβικό, κεραμικό, εσωτερικού χώρου

Κεραμικό
Σε απόθεμα
Σετ, κεραμικό, εσωτερικού χώρου

Κεραμικό

Εσωτερικού χώρου
Σε απόθεμα
Γυαλί, εσωτερικού χώρου

Κεραμικό
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
8×160×56 εκ, μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα

220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα


22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα