
Ξύλο Παρουσίασης-Σερβιρίσματος Ακακιας Β30.5X15.6X6.8εκ. N.2068 - XM CASA
Ξύλο
προς αποστολή σε 1 ημέραΔιαστάσεις 20×2 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Ξύλο κοπής με μίνιμαλ σχεδιασμό για χρήση στην κουζίνα. Είναι κατασκευασμένο από ξύλο ακακίας σε φυσική απόχρωση. Το ξύλο ακακίας είναι ένα ιδιαίτερα ανθεκτικό υλικό με αντιβακτηριδιακή δράση, φιλικό προς το περιβάλλον και μεγάλης αντοχής. Σε αντίθεση με το παραδοσιακό ξύλο, το είναι πιο ανθεκτικό στα σημάδια των μαχαιριών και στην υγρασία. Διαθέτει οπή για να το κρεμάτε. Ιδανικό εργαλείο για να τεμαχίζετε τις τροφές χωρίς να αφήνετε χαρακιές στη κουζίνα σας. Μπορεί να χρησιμοποιηθεί και ως πλατώ σερβιρίσματος. Ξύλο με πιστοποίηση FSC.
| Πλάτος: | 20 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 2 εκ |
| Υλικό | Ξύλο |
|---|---|
| Width | 20 cm, 20 cm, 20 cm, 20 cm |
| Depth | 2 cm, 2 cm, 2 cm, 2 cm |
| Height | 30 cm, 30 cm, 30 cm, 30 cm |
| Total weight | 0.67 kg, 0.67 kg, 0.67 kg, 0.67 kg |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

Ξύλο
προς αποστολή σε 1 ημέρα
47×26 εκ, ξύλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Ξύλο

Ξύλο

Ξύλο

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Στρογγυλός, ξύλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Ξύλο

Ξύλο

Ξύλο

Ξύλο

Ξύλο
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
44×22 εκ, ξύλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Ξύλο

Ξύλο

35×35 εκ, ξύλο, μπαμπού
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Ξύλο

Ξύλο

Στρογγυλός, ξύλο

Στρογγυλός, ξύλο

Ξύλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2

Ξύλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2

Ξύλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Παράδοση δωρεάν
Ξύλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2

Ξύλο

Ξύλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Παράδοση δωρεάν
Ξύλο

Ξύλο
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
21×112×44 εκ
Σε απόθεμα
41×41×7 εκ
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα
45×26 εκ
Σε απόθεμα

147×4 εκ, συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, γυαλί
Σε απόθεμα

45×70 εκ
Σε απόθεμα
152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
50×172 εκ, 3, ξύλο
Σε απόθεμα
54×92×7 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
10×68 εκ, μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
Ρουστίκ , σετ
Σε απόθεμα