
Πλατώ Σερβιρίσματος (20x53) Espiel HOL1362
Ξύλο
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 45×15 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Χρήσιμο εργαλείο για το μαγείρεμα θεωρείται το ξύλο κοπής της Espiel από ξύλο ακακίας. Το ξύλο κοπής βοηθάει στο να κοβέτε στην επιφάνειά του οποιαδήποτε τροφή χρειάζεστε χωρίς να αφήνετε χαρακιές στους πάγκους της κουζίνας σας!
| Πλάτος: | 45 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 15 εκ |
| Υλικό | Ξύλο |
|---|---|
| Width | 45 cm |
| Depth | 15 cm |
| Height | 2 cm |
| Total weight | 0.3 kg |
| Χρώμα | Καφέ |
| Material | Ξύλινο |
| Κατασκευαστής | Espiel |

Ξύλο
Σε απόθεμα

Ξύλο
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Ξύλο
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Ξύλο
προς αποστολή σε 1 ημέρα

Ξύλο, με λαβή
Σε απόθεμα

35×20 εκ, ξύλο, άτυπος
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο, μπαμπού
Σε απόθεμα
Ξύλο
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Ξύλο
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Ξύλο
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Ξύλο
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Ξύλο, μπαμπού
Σε απόθεμα
Ξύλο
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Ξύλο
προς αποστολή σε 1 ημέρα
45×30 εκ, ξύλο, άτυπος
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Ξύλο, με λαβή
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Ξύλο, με βάση
Σε απόθεμα
Τετράγωνος
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
Ξύλο
προς αποστολή σε 1 ημέρα
28×28 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο, με λαβή
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
28×28 εκ, στρογγυλός, ξύλο
Σε απόθεμα
50×42 εκ, ξύλο, άτυπος
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα


Ξύλο

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

15×88 εκ
Σε απόθεμα

12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

16×100×29 εκ, με πόδια, μοντέρνο
Σε απόθεμα