
18,8 €
Ξύλο Κοπής (30x43) Espiel HOL1364
45×15 εκ, ξύλο
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Επιφάνεια κοπής κατασκευασμένη από γυαλί σε λευκό χρώμα με βεραμάν λεπτομέρειες και εφέ μωσαϊκού. Ιδανικό για να κόβετε στην επιφάνειά του οποιαδήποτε τροφή χρειάζεστε χωρίς να αφήνετε χαρακιές στους πάγκους της κουζίνας σας. Μπορεί να χρησιμοποιηθεί και ως δίσκος σερβιρίσματος. Συνδυάστε τους με τα υπόλοιπα είδη του ίδιου σετ για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα στο χώρο σας.
| Υλικό | Γυαλί |
|---|---|
| Width | 30 cm |
| Depth | 20 cm |
| Height | 1 cm |
| Total weight | 0.677 kg |
| Χρώμα | Λευκό,Βεραμάν |
| Material | Γυάλινο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

45×15 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
28×28 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
132×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
15×88 εκ
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα