
Πλατώ Σερβιρίσματος (70x25) S-D Acacia 196493
70×25 εκ, ξύλο, με λαβή
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 25×2 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Ξύλο κοπής με μίνιμαλ σχεδιασμό για χρήση στην κουζίνα. Είναι κατασκευασμένο από ξύλο ακακίας σε φυσική απόχρωση. Το ξύλο ακακίας είναι ένα ιδιαίτερα ανθεκτικό υλικό με αντιβακτηριδιακή δράση, φιλικό προς το περιβάλλον και μεγάλης αντοχής. Σε αντίθεση με το παραδοσιακό ξύλο, το είναι πιο ανθεκτικό στα σημάδια των μαχαιριών και στην υγρασία. Διαθέτει οπή για να το κρεμάτε. Ιδανικό εργαλείο για να τεμαχίζετε τις τροφές χωρίς να αφήνετε χαρακιές στη κουζίνα σας. Μπορεί να χρησιμοποιηθεί και ως πλατώ σερβιρίσματος. Ξύλο με πιστοποίηση FSC.
| Πλάτος: | 25 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 2 εκ |
| Υλικό | Ξύλο |
|---|---|
| Width | 25 cm |
| Depth | 2 cm |
| Height | 35 cm |
| Total weight | 0.98 kg |
| Χρώμα | Καφέ |
| Material | Ξύλινο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

70×25 εκ, ξύλο, με λαβή
Σε απόθεμα
Ξύλο

Ξύλο

Ξύλο

Ξύλο

Ξύλο
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Ξύλο, μπαμπού
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Ξύλο

Ξύλο

Στρογγυλός, ξύλο

Ξύλο

Ξύλο

Ξύλο

Στρογγυλός, ξύλο

Ξύλο
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Ξύλο

Ξύλο

Ξύλο

Ξύλο
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Ξύλο

Ξύλο

110×60 εκ, ξύλο, άτυπος

100×60 εκ, ξύλο, άτυπος

Ξύλο

Ξύλο

Ξύλο

Ξύλο

Ξύλο, μπαμπού
Σε απόθεμα
Ξύλο

Ξύλο


15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα


Σετ
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα

12×80 εκ
Σε απόθεμα

83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα

37×29 εκ, τραπεζομάντηλο
Σε απόθεμα
120×50 εκ, σε καρέκλες, κήπου
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα
193×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα