
Ξύλο Κοπής (32x24) F-V Striped 190259
Ξύλο, μπαμπού
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 28×28 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Στρογγυλό ξύλο κοπής από την εταιρεία εstia. Είναι κατασκευασμένο από υψηλής ποιότητας bamboo. Ιδανικό για να κόβετε στην επιφάνειά του οποιαδήποτε τροφή χρειάζεστε χωρίς να αφήνετε χαρακιές στους πάγκους της κουζίνας σας.
| Πλάτος: | 28 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 28 εκ |
| Σχήμα | Στρογγυλό |
|---|---|
| Υλικό | Ξύλο |
| Width | 28 cm |
| Depth | 28 cm |
| Height | 2 cm |
| Total weight | 0.5 kg |
| Χρώμα | Μπεζ |
| Material | Bamboo |
| Κατασκευαστής | Εstia |

Ξύλο, μπαμπού
Σε απόθεμα
45×15 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Τετράγωνος
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν

Ξύλο
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Ξύλο
προς αποστολή σε 1 ημέρα

Ξύλο
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Ξύλο
Σε απόθεμα


Ξύλο
προς αποστολή σε 1 ημέρα

Ξύλο, πλαστικό, μπαμπού
Σε απόθεμα
Με βάση
προς αποστολή σε 4 ημέρες
Ξύλο
Σε απόθεμα
35×20 εκ, ξύλο, άτυπος
Σε απόθεμα

Ξύλο
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Ξύλο
Σε απόθεμα
28×39 εκ, ξύλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα

Ξύλο, με λαβή
Σε απόθεμα
Ξύλο
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Ξύλο
προς αποστολή σε 1 ημέρα
1×33 εκ, ξύλο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
38×25 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Μπαμπού
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν

Ξύλο
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
8×160×56 εκ, μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα

4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

15×88 εκ
Σε απόθεμα