
Ξύλο Κοπής (30x43) Espiel HOL1364
45×15 εκ, ξύλο
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 100×20 εκ
Καλύτερη τιμή για τις τελευταίες 30 ημέρες: 21,99 €
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Πλατώ σερβιρίσματος με μοντέρνα αισθητική. Είναι κατασκευασμένο από ξύλο ακακίας σε φυσική απόχρωση. Το ξύλο ακακίας προσφέρει σταθερότητα, φυσική υφή και υψηλή αντοχή στην υγρασία. Ιδανικό για να σερβίρετε μεζέδες ή τυριά στην μέση του τραπεζιού σας. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα είδη της σειράς για ένα ολοκληρωμένο αποτέλεσμα.
| Πλάτος: | 100 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 20 εκ |
| Υλικό | Ξύλο |
|---|---|
| Με λαβή | Ναί |
| Χρώμα | Καφέ |
| Width | 100 cm |
| Depth | 20 cm |
| Height | 20 cm |
| Total weight | 1.608 kg |
| Material | Ξύλινο |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

45×15 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
28×28 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα


81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα

Ύφασμα
Σε απόθεμα

145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα
