
Ξύλο Κοπής (30x43) Espiel HOL1364
45×15 εκ, ξύλο
Σε απόθεμαΔιαστάσεις 60×20 εκ
Λάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Πλατώ σερβιρίσματος με πόδια και μοντέρνο σχεδιασμό. Είναι κατασκευασμένο από ανθεκτικό και φιλικό προς το περιβάλλον ξύλο μπαμπού σε φυσική απόχρωση. Σε αντίθεση με το παραδοσιακό ξύλο, το μπαμπού είναι πιο ανθεκτικό στα σημάδια των μαχαιριών και στο νερό. Για να διατηρήσετε την ποιότητα της σανίδας σας, καλό είναι να την αλείψετε με λίγο φυτικό λάδι. Διαθέτει λουράκι για να το κρεμάτε όταν δεν το χρησιμοποιείτε. Ιδανικό πλατώ για να σερβίρετε μικρούς μεζέδες ή τυριά στην μέση του τραπεζιού και να εντυπωσιάσετε τους καλεσμένους σας. Μπορεί να χρησιμοποιηθεί και ως ξύλο κοπής.
| Πλάτος: | 60 εκ |
|---|---|
| Βάθος: | 20 εκ |
| Υλικό | Ξύλο, Μπαμπού |
|---|---|
| Με βάση | Ναί |
| Σχήμα | Άτυπα |
| Με λαβή | Ναί |
| Χρώμα | Μπέζ |
| Width | 60 cm |
| Depth | 20 cm |
| Height | 4 cm |
| Total weight | 1.07 kg |
| Material | Bamboo |
| Κατασκευαστής | Spitishop |

45×15 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
28×28 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα


81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ύφασμα
Σε απόθεμα
145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα

Συσκότισης, ύφασμα
Σε απόθεμα
