
Πλατώ Σερβιρίσματος (40x30x3.5) Espiel Zig-Zag XYX103
Μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Πλατώ σερβιρίσματος από την εταιρεία Espiel με μοντέρνο σχεδιασμό. Είναι κατασκευασμένο από ξύλο ακακίας. Το ξύλο ακακίας είναι ένα ιδιαίτερα ανθεκτικό υλικό με αντιβακτηριδιακή δράση και φιλικό προς το περιβάλλον. Σε αντίθεση με το παραδοσιακό ξύλο είναι ανθεκτικό στην υγρασία. Το αυλάκι που διαθέτει περιμετρικά είναι ιδανικό για να συγκρατεί τυχόν υγρά. Κατάλληλο για να τον χρησιμοποιήσετε ως βάση και να σερβίρετε διάφορα εδέσματα.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Υλικό | Ξύλο |
| Width | 3 cm |
| Depth | 39 cm |
| Height | 29 cm |
| Total weight | 1.68 kg |
| Χρώμα | Μπεζ,Καφέ |
| Material | Ξύλινο |
| Κατασκευαστής | Espiel |

Μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα


Πιατέλες, τετράγωνη
Σε απόθεμα



Δίσκοι, μοντέρνο, σετ
Σε απόθεμα
Δίσκοι, σετ
Σε απόθεμα




Δίσκοι, μοντέρνο, σετ
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα
Πιατέλες, πορσελάνη, στρογγυλή

Δίσκοι, σετ, γυαλί
προς αποστολή σε 1 ημέρα

Μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
Δίσκοι, σετ, γυαλί
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα


Ανατολίτικο

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα


81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

21×78×21 εκ, παιδικά κρεβάτια ταξιδίου, με ρόδες
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
145×90×40 εκ, με καθρέφτη, ξύλο
Σε απόθεμα


13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
50×70 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα