
Πλατώ Σερβιρίσματος (53x32.5x3.5) Espiel Zig-Zag XYX102
Μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Πλατώ σερβιρίσματος από την εταιρεία Espiel με μοντέρνο σχεδιασμό. Είναι κατασκευασμένο από ξύλο ακακίας. Το ξύλο ακακίας είναι ένα ιδιαίτερα ανθεκτικό υλικό με αντιβακτηριδιακή δράση και φιλικό προς το περιβάλλον. Σε αντίθεση με το παραδοσιακό ξύλο είναι ανθεκτικό στην υγρασία. Το αυλάκι που διαθέτει περιμετρικά είναι ιδανικό για να συγκρατεί τυχόν υγρά. Κατάλληλο για να τον χρησιμοποιήσετε ως βάση και να σερβίρετε διάφορα εδέσματα.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Υλικό | Ξύλο |
| Width | 40 cm |
| Depth | 30 cm |
| Height | 4 cm |
| Total weight | 1 kg |
| Χρώμα | Καφέ |
| Material | Ξύλινο |
| Κατασκευαστής | Espiel |

Μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα



Δίσκοι, σετ
Σε απόθεμα


Δίσκοι, μοντέρνο, σετ
Σε απόθεμα
Πιατέλες, τετράγωνη
Σε απόθεμα

Δίσκοι, ψάθα, άτυπη
Σε απόθεμα
Πιατέλες, πορσελάνη, στρογγυλή

Μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
Δίσκοι, ψάθα, στρογγυλή
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα

Δίσκοι, σετ, γυαλί
προς αποστολή σε 1 ημέρα




Ανατολίτικο

Μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
Δίσκοι, μοντέρνο, σετ
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Δίσκοι, σετ, γυαλί
προς αποστολή σε 1 ημέρα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

152×5 εκ, ύφασμα
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

12×80 εκ
Σε απόθεμα
Κλασικό
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
13×116×58 εκ, με αποθηκευτικό χώρο, ορθογώνιο
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
83×61×55 εκ, μοντέρνο, με μπράτσα
Σε απόθεμα
10×62×58 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα