
Χαρτοπετσετοθήκη (19.5x19.5x4) Estia Allure 01-24765
Ξύλο
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Πλατώ σερβιρίσματος από την εταιρεία Espiel με μοντέρνο σχεδιασμό. Είναι κατασκευασμένο από ξύλο ακακίας. Το ξύλο ακακίας είναι ένα ιδιαίτερα ανθεκτικό υλικό με αντιβακτηριδιακή δράση και φιλικό προς το περιβάλλον. Σε αντίθεση με το παραδοσιακό ξύλο είναι ανθεκτικό στην υγρασία. Το αυλάκι που διαθέτει περιμετρικά είναι ιδανικό για να συγκρατεί τυχόν υγρά. Κατάλληλο για να τον χρησιμοποιήσετε ως βάση και να σερβίρετε διάφορα εδέσματα.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Υλικό | Ξύλο |
| Width | 4 cm |
| Depth | 53 cm |
| Height | 33 cm |
| Total weight | 3.53 kg |
| Χρώμα | Μπεζ,Καφέ |
| Material | Ξύλινο |
| Κατασκευαστής | Espiel |

Ξύλο
Σε απόθεμα




Πιατέλες, τετράγωνη
Σε απόθεμα


Δίσκοι, σετ
Σε απόθεμα
Δίσκοι, ψάθα, άτυπη
Σε απόθεμα
Δίσκοι, ψάθα, στρογγυλή
Σε απόθεμα


Πιατέλες, πορσελάνη, στρογγυλή

Ξύλο
Σε απόθεμα


Ανατολίτικο


Μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
Δίσκοι, σετ, γυαλί
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Μοντέρνο, ξύλο
Σε απόθεμα
Δίσκοι, ψάθα, τετράγωνη
Σε απόθεμα

Δίσκοι, σετ, γυαλί
προς αποστολή σε 1 ημέρα
Ξύλο
Σε απόθεμα

Ξύλο
Σε απόθεμα
Ξύλο
Σε απόθεμα
Άτυπη
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν


Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα


Ύφασμα
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα

12×80 εκ
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
106×50 εκ, σε καρέκλες, κήπου
Σε απόθεμα
13×96×36 εκ
Σε απόθεμα
Κεραμικό, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
42×32 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα

22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
60×61×54 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα