
Καλοκαιρινός Υπνόσακος Με Πόδια 1 Tog Bebe Stars Swan 3148 Ροζ 12-18 Μηνών
Για κορίτσια
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Προστατευτική φωλιά ύπνου της εταιρείας Melinen σε λευκό και γαλάζιο χρώμα με ζωάκια της ζούγκλας. Το εξωτερικό ύφασμα είναι από 100% βαμβάκι περκάλι ενώ η γέμιση είναι από memory foam πάχους 3cm. Διαθέτει αποσπώμενο μαξιλαράκι. Το κάλυμμα είναι αφαιρούμενο για να πλένεται. Είναι πολύ χρήσιμη για τον ήρεμο και ασφαλή ύπνο του μωρού, καθώς δημιουργεί μία αίσθηση ασφάλειας και ζεστασιάς.
| Θερμότητα | Για όλο τον χρόνο |
|---|---|
| Ποικιλία / για ποιόν | Για αγόρια |
| Υλικό | Βαμβάκι |
| Χρώμα | Μπλέ |
| Width | 85 cm |
| Depth | 55 cm |
| Height | 15 cm |
| Total weight | 2 kg |
| Material | 100% Βαμβάκι Περκάλι |
| Κατασκευαστής | Melinen Home |

Για κορίτσια
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Για όλο τον χρόνο, βαμβάκι, διάμετρος
Σε απόθεμα
Για όλο τον χρόνο, για κορίτσια, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Για κορίτσια, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Για κορίτσια
Σε απόθεμα
Για κορίτσια, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Για όλο τον χρόνο, για αγόρια, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Για όλο τον χρόνο, βαμβάκι, πολυεστέρα
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα


16×100×29 εκ, με πόδια, μοντέρνο
Σε απόθεμα