
Φωλιά Ύπνου (100x60) Abo Flowers & Butterflies
Για όλο τον χρόνο, για κορίτσια, βαμβάκι
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Προστατευτική φωλιά ύπνου της εταιρείας Melinen σε λευκό και γκρι χρώμα με ζωάκια της ζούγκλας. Το εξωτερικό ύφασμα είναι από 100% βαμβάκι περκάλι ενώ η γέμιση είναι από memory foam πάχους 3cm. Διαθέτει αποσπώμενο μαξιλαράκι. Το κάλυμμα είναι αφαιρούμενο για να πλένεται. Είναι πολύ χρήσιμη για τον ήρεμο και ασφαλή ύπνο του μωρού, καθώς δημιουργεί μία αίσθηση ασφάλειας και ζεστασιάς.
| Θερμότητα | Για όλο τον χρόνο |
|---|---|
| Υλικό | Βαμβάκι |
| Χρώμα | Άσπρο |
| Width | 85 cm |
| Depth | 55 cm |
| Height | 15 cm |
| Total weight | 2 kg |
| Material | 100% Βαμβάκι Περκάλι |
| Κατασκευαστής | Melinen Home |

Για όλο τον χρόνο, για κορίτσια, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Για κορίτσια
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Για όλο τον χρόνο, βαμβάκι, πολυεστέρα
Σε απόθεμα
Για κορίτσια, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Για όλο τον χρόνο, βαμβάκι, διάμετρος
Σε απόθεμα
Για κορίτσια
Σε απόθεμα
Για κορίτσια, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Για όλο τον χρόνο, για αγόρια, βαμβάκι
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα


16×100×29 εκ, με πόδια, μοντέρνο
Σε απόθεμα