
Καλοκαιρινός Υπνόσακος Με Πόδια 1 Tog Bebe Stars Nature 3158 Βεραμάν 12-18 Μηνών
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Φωλιά ύπνου της εταιρείας Abo σε γαλάζιο χρώμα με μπλε λεπτομέρειες και σχέδιο αυτοκινητάκια. Το εξωτερικό ύφασμα είναι από 100% βαμβάκι ενώ η γέμιση είναι από πολυεστερική βάτα. Τα υφάσματα που χρησιμοποιούνται έχουν πιστοποίηση OEKO-TEX®. Διαθέτει χερούλια για να μπορείτε να την μεταφέρετε πιο εύκολα. Είναι πολύ χρήσιμη για τον ήρεμο και ασφαλή ύπνο του μωρού, καθώς δημιουργεί μία αίσθηση ασφάλειας και ζεστασιάς.
| Θερμότητα | Για όλο τον χρόνο |
|---|---|
| Ποικιλία / για ποιόν | Για αγόρια |
| Υλικό | Βαμβάκι, Πολυεστέρας |
| Χρώμα | Μπλέ |
| Width | 70 cm |
| Depth | 40 cm |
| Height | 17 cm |
| Total weight | 2 kg |
| Material | 100% Βαμβάκι |
| Κατασκευαστής | ABO |

Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Για κορίτσια, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Για κορίτσια, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Για κορίτσια
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα


16×100×29 εκ, με πόδια, μοντέρνο
Σε απόθεμα