
Φωλιά Ύπνου (100x60) Abo Boy On Adventure
Για όλο τον χρόνο, για αγόρια, βαμβάκι
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Φωλιά ύπνου της εταιρείας Abo σε εκρού χρώμα με σάπιο μήλο λεπτομέρειες και φλοράλ σχέδιο. Το εξωτερικό ύφασμα είναι από 100% βαμβάκι ενώ η γέμιση είναι από πολυεστερική βάτα. Τα υφάσματα που χρησιμοποιούνται έχουν πιστοποίηση OEKO-TEX®. Διαθέτει χερούλια για να μπορείτε να την μεταφέρετε πιο εύκολα. Είναι πολύ χρήσιμη για τον ήρεμο και ασφαλή ύπνο του μωρού, καθώς δημιουργεί μία αίσθηση ασφάλειας και ζεστασιάς.
| Θερμότητα | Για όλο τον χρόνο |
|---|---|
| Ποικιλία / για ποιόν | Για κορίτσια |
| Υλικό | Βαμβάκι, Πολυεστέρας |
| Χρώμα | Μπέζ |
| Width | 70 cm |
| Depth | 40 cm |
| Height | 17 cm |
| Total weight | 2 kg |
| Material | 100% Βαμβάκι |
| Κατασκευαστής | ABO |

Για όλο τον χρόνο, για αγόρια, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Για κορίτσια
Σε απόθεμα
Για κορίτσια, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Για κορίτσια
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Για κορίτσια, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Για όλο τον χρόνο, βαμβάκι, πολυεστέρα
Σε απόθεμα
Για όλο τον χρόνο, για κορίτσια, βαμβάκι
Σε απόθεμα
Για όλο τον χρόνο, βαμβάκι, διάμετρος
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

22×30×29 εκ
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
23×17 εκ, βαμβάκι
Σε απόθεμα


38×66×53 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ρουστίκ
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα