
Κηροπήγιο Για Ρεσώ (Φ9.3x8.4) Estheti 752-25017
Μοντέρνο, σετ, κεραμικό
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κηροπήγιο από την εταιρεία Estheti σε μαύρο-λευκό χρώμα με μοντέρνο ριγέ σχέδιο. Είναι κατασκευασμένο κεραμικό υλικό. Ιδανικό για να το τοποθετήσετε στο τραπεζάκι του σαλονιού ή την τραπεζαρία σας και να κερδίσετε τις εντυπώσεις. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα είδη της ίδιας σειράς για ένα ολοκληρωμένο σετ.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Σετ | Ναί |
| Υλικό | Κεραμικό |
| Width | 13 cm |
| Depth | 13 cm |
| Height | 40 cm |
| Total weight | 0.5 kg |
| Χρώμα | Λευκό,Μαύρο |
| Material | Κεραμικό |
| Κατασκευαστής | Estheti |

Μοντέρνο, σετ, κεραμικό
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, σετ, κεραμικό
Σε απόθεμα


Μοντέρνο, εσωτερικού χώρου

Μοντέρνο, σετ

Γυαλί
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, σετ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, σετ, γυαλί
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Γυαλί, εσωτερικού χώρου, ανατολίτικο
Σε απόθεμα


Μοντέρνο, σετ, κεραμικό
Σε απόθεμα


Μοντέρνο, μέταλο, εσωτερικού χώρου

Μοντέρνο, σετ, κεραμικό
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, γυαλί
Σε απόθεμα

Γυαλί
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα

Κεραμικό
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, κεραμικό
Σε απόθεμα


Σετ
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο
Σε απόθεμα
19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα
8×160×56 εκ, μοντέρνο
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 2
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα

Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα

4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

15×88 εκ
Σε απόθεμα