
Κηροπήγιο Για Ρεσώ (Φ9.3x8.4) Estheti 752-25017
Μοντέρνο, σετ, κεραμικό
Σε απόθεμαΛάβετε ειδοποιήσεις όταν αυτό το προϊόν πέσει κάτω από την επιθυμητή τιμή
Κηροπήγιο από την εταιρεία Estheti σε μαύρο-λευκό χρώμα με μοντέρνο ριγέ σχέδιο. Είναι κατασκευασμένο κεραμικό υλικό. Ιδανικό για να το τοποθετήσετε στο τραπεζάκι του σαλονιού ή την τραπεζαρία σας και να κερδίσετε τις εντυπώσεις. Συνδυάστε το με τα υπόλοιπα είδη της ίδιας σειράς για ένα ολοκληρωμένο σετ.
| Στυλ σχεδιασμού | Μοντέρνο |
|---|---|
| Σετ | Ναί |
| Υλικό | Κεραμικό |
| Width | 12 cm |
| Depth | 12 cm |
| Height | 28 cm |
| Total weight | 0.5 kg |
| Χρώμα | Λευκό,Μαύρο |
| Material | Κεραμικό |
| Κατασκευαστής | Estheti |

Μοντέρνο, σετ, κεραμικό
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, εσωτερικού χώρου

Εσωτερικού χώρου, για κεριά τσαγιού
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν

Γυαλί
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Σετ
Σε απόθεμα
Μέταλο, εσωτερικού χώρου
Σε απόθεμα

Εσωτερικού χώρου, για κεριά τσαγιού
Σε απόθεμαΠαράδοση δωρεάν


Μοντέρνο, σετ, κεραμικό
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, κεραμικό
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, γυαλί
Σε απόθεμα



Μοντέρνο
Σε απόθεμα

Μοντέρνο, σετ, κεραμικό
Σε απόθεμα
Γυαλί
Σε απόθεμα
Γυαλί
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, κεραμικό
Σε απόθεμα
Μοντέρνο
Σε απόθεμα
Σετ, μέταλο, εσωτερικού χώρου

Μοντέρνο, σετ, κεραμικό
Σε απόθεμα




19×40×170 εκ, μοντέρνο
Σε απόθεμα
Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
81×55×35 εκ, μοντέρνο, ύφασμα
Σε απόθεμα

7×97×85 εκ, με αποθηκευτικό χώρο
Σε απόθεμα

Με καθρέφτη
Σε απόθεμα
15×194×32 εκ, ξύλο
Σε απόθεμα
Ανατολίτικο
Σε απόθεμα
Μοντέρνο, ανατολίτικο
Σε απόθεμα

18×89×46 εκ, με καθρέφτη, μοντέρνο
Σε απόθεμα
4×42×23 εκ, διάμετρος
Σε απόθεμα
12×44×31 εκ, με ράφια, μέταλο
Σε απόθεμα
220×240 εκ, βαμβάκι
Διαθέσιμα στα ηλεκτρονικά καταστήματα 3
Σε απόθεμα

15×88 εκ
Σε απόθεμα